LN007128 2,5 mm, 3,5 mm 4.4 mm XLR Black 99% Čistého PCOCC Slúchadlá Kábel Pre Sennheiser Momentum 1.0 2.0 On-Ear Slúchadlá


Štítky: fostex t50rp, čistý strieborného drôtu, diy iem, tonearm, furutech, acrolink kábel, Rám, 6n occ strieborného drôtu, koss ksc75, drôt reproduktora splitter.

€29.44
  • Skladom
  • p436  • Konektor B: jack
  • Názov Značky: EachDIY
  • Druh: Speakon
  • Pohlavie: Muž-Muž
  • Číslo Modelu: KÁBEL
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Konektor Na: AUX
  • Certifikácia: Žiadne

Na strane Prehrávač Hudby vám môžeme ponúknuť

3,5 mm 3 pól (Stereo) Zástrčku,

3,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

2,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

4.4 mm Muž vyvážené zástrčku,

XLR 4 Pól Samec konektor,

XLR 4 Pól Žena zástrčku,

Dual XLR 3 Pól Samec konektor,

Dual XLR 3 Pól Žena zástrčku,

6,5 mm Samec Konektor,

4 v 1 Zástrčku,

Iphone konektorom,

Typu C konektor, strane Slúchadlá alebo Slúchadlá Pin je rovnaký ako vzhľad uvedené v našich fotografií.Slúchadlá alebo slúchadlá pin nie je k dispozícii pre výber a prispôsobenie.

Farba Čierna. Na 99,99% PCOCC Medený Drôt.Tento kábel S vysokým rozlíšením zvuku a vynikajúce trvanlivosti, dlhodobé užívanie nebude spôsobiť odfarbenie, kalenie a peeling problémy,Lepší zvuk ako normálne kábel.Ľahký dizajn s pekným slúchadlá hák (Niektoré modely č slúchadlá háčik).Môžete zbaviť earhook (Ak majú Earhook) sami, ak sa vám to nepáči.Pohodlie a flexibilita je aj výborne vyzerá.

Tipy: 3,5 mm 4 pól Vyvážené Plug (Bal) kábel práce na Hifiman Série Player ( R2R2000 atď.) , Qulcos qa361 Prehrávač COWON PLENUE S Hráč , F. AUDIO FA2 XS03 a ďalšími hráčmi, ktoré majú súvisiace porty.MobilePhone Iphone alebo normálny hráč nemôže fungovať (na Jednej strane nebude mať zvuk, ak chcete použiť 3,5 mm vyvážené kábel na nich).

Ak nemáte Hifi profesionálny prehrávač hudby, vyberte si Prosím 3,5 mm 3 pólmi kábel.

Upozornenie: obrázok je len pre informáciu,Niektoré časti sa môžu líšiť od fotografie,Prosím, aby objekt ako štandard.Máme právo konečného interpretácia.

Naše slúchadlá kábel sa používa hlavne na modely slúchadlá uvedené v našich názov alebo popis.Iné slúchadlá, nie je možné používať na 100% zaručená.Ak si nie ste istí, či je naše slúchadlá kábel môžete použiť na vaše slúchadlá, prosím pošlite správu na nás kontaktovať pre potvrdenie, inak kupujúci by mal znášať dôsledky.Máme právo na konečné vysvetlenie.Ak si kúpiť naše produkty, znamená to, že ste si vedomí a súhlasíte s tým, aby sa tejto dohody.

OuriPhone a typ C plugsupport HiFi Zvuk a withhigh-power.Pomocou novej verzie kvalitné čip, kovovým plášťom s tienenie, aby hladina zvuku drôt silnejšie, viac detailov,viac clean,menej hluku, prinesie vám nové sluchový zážitok.

AudioPhile Grade Pro Akustika Systém špeciálne--Odborne Vysoko Detinion Stereo Slúchadlá Kábel--Vysoká Čistota PCOCC (Čistý Krištáľ podľa Ohno Kontinuálneho Liatia) Japonský Vodičov & PEP Izolované-Navrhnuté Vo Švajčiarsku.

Hlavnú líniu priemer drôtu: hrúbka: 2.25 mm, šírka: 4.85 mm križovatke jednej priemer: 0.78 mm, jednotný priemer: 0.38 MM pozostáva z 13 prvkov 0.12 MM zloženie (nie vrátane LETECKEJ tlmičom core)

Je to najlepšie Hodnotené Väčšinu Čistý PCOCC väčšinu drôtu.Používa Japonský FURUKAWA PCOCC materiálu ako vodič.Navrhnuté Vo Švajčiarsku.Prijíma rovnováhu bez vinutia dizajn viac rozumné nechať vodič priamy prenos.Izolované drôty s nemeckými import múky silné častíc plný matný PEP potiahnuté,

Dúfame, že sa používať naše nízke ceny na atract viac fanúšikov a skúste to najlepšie hodnotené drôtu.

V skutočnosti, mnoho zákazníkov si nevšimol, náš kábel už obsahuje 4 jadrá,Hromadné linka na trh vo všeobecnosti kúpiť je jednotná cena.ale tiež treba väzbe, je to veľmi nepríjemné.šok dôkaz technológia nie je profesionálny!Celkové náklady alebo kúpiť jeden z našich štyroch základných líniách nákladovo efektívne.Smart spotrebiteľom, mali by ste vedieť, ako si vybrať.

Náš vodič má dve hlavné patentovaný dizajn:

Vzduchové odpruženie technológie a časový rozdiel oprava

Zavádza PCOCC anaeróbne monokryštálov medi vlastnosti:

PCOCC anaeróbne monokryštálov meď je vysoká čistota medi podľa OCC výrobu odliatkov.Vlastnosti vysoká čistota medi tavenie metóda z OCC je, že PCOCC.PCOCC je meď kryštály, čistota medi je zvýšená 99.996, samozrejme, je zvýšenie vodivosti je ideálny.PCOCC drôt má dôležitú vlastnosť prenos signálu, dosiahol minimálny vplyv nečistôt v prepravnej smer, málo alebo žiadne zrno hranice, súlad s hladkým povrchom a vlastnosti, a preto môže byť veľmi jasný signál prenosu.

Monokryštálov medi (OCC) na výrobu audio drôt, je zásadný prelom v posledných rokoch audio drôtov a káblov výroba priemysel.Vedecké experimenty dokazujú, že: single crystal medi je druh vysokú čistotu kyslíka zadarmo medi, medené tyče celý koreň iba jeden obilia, zloženie, neexistuje medzi zrna hranice zŕn vytvára "" ("hranice" na signál generovaný odraz a lom, spôsobiť skreslenie a útlmu), preto má veľmi vysoký prenos signálu výkon.V porovnaní so široko používané audio drôtu, vyrobené z kyslíka zadarmo medi (OFC), obilie číslo, "hranice" spôsobiť skreslenie a útlmu, a prenos signálu výkon ako monokryštalických medi nižšie.

Singla crystal medený vodič, je prostredníctvom "vysoká teplota teplej odlievanie vzor kontinuálne odlievanie metódou robiť, pretože proces odlievania vďaka špeciálnej tepelnej úprave, takže sa môžete dostať jeden kryštalické medené vodiče, každý kryštál môže predĺžiť stovky metrov vyššie, v praktickej aplikácii dĺžka zrna kryštálov len jeden, nie je tzv." grain boundary ", v signálu komunikácie, bez obilie a zrno medzi" hranice ", signál je viac ľahko preniknúť a vedenie preto, nízke straty, čo je celkom ideálny drôtu.Jeho fyzikálne vlastnosti blízkosti striebra.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty