Plávajúce Solárne Fontány 5V/1.4 W Solárny Panel Powered Záhradné Fontány S Farebné LED Svetlo, Vodné Čerpadlo v Jazierku Birdbath Dekor


Štítky: rybník čerpadla solárneho, tepelné čerpadlo, akvarijné čerpadlo, pre hadicu na vodu, dvojité kyvadlo, modrá solárna fontána, prameň vody, panel, fontána záhrada, fontána tryska vysoká.

€11.70 €22.08
  • Skladom
  • p166  • Funkcie 3: Birdbath Záhradné Dekorácie
  • Materiál: Iné
  • Funkcie 1: Solárne Fontány Plávajúce Čerpadlo
  • Funkcie 5: Záhradné Dekorácie pre Bazén, Rybník
  • Funkcie 4: Farebné LED Fontána
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcie 2: Plávajúce Solárne Fontány Čerpadla
  • Číslo Modelu: Solárne Fontány, Solárne Čerpadlo Fontána

Funkcie :

1. Vynikajúcu Trvanlivosť: nové solárne fontány má moc 1.4 W a nízkou vlastnú spotrebu.S 1500 mAh lítiová batéria, prináša stabilnejší a dlhší pracovný čas do fontány.

2. Vstavaná Batéria: solárne fontány funkcie vstavaný vysoko výkonné lítium-polymér batéria, a to funkcie životnosť batérie: 3-4 hodiny, môžete sprej vody počas nabíjania počas dňa na deň, bez ohľadu na to, zamračené alebo jasno, môže pracovať ráno a večer, sprej, výška 30-50cm.Bez napájania

3. Hladina vody Monitorovanie: zabudovaný hladina vody monitorovací systém môže automaticky zastaviť práce, keď je spodný snímač nedosahuje vody, aby sa zabránilo čerpadla voľnobehu z toho, že veľký vplyv na životnosť výrobku.Keď je solárny panel nemá zmysel slnečného svetla, začne nočný režim.

4. Jednoduchá inštalácia: Stačí dať čerpadlo vo vode, a solárny panel je vystavená slnečnému žiareniu, a fontány automaticky spreje voda do 3 sekúnd.Žiadne nástroje, ktoré sú potrebné, takže tam nie je žiadny strach.Výrobok má 4 LED svetlá a farebné svetlá.LED svetlo a vodné čerpadlo pracovať súčasne na asi 4 hodiny.

5. Široké použitie: Tento nový typ solárneho čerpadla fontána je veľmi vhodný na vtáčie hniezdo, akvárium, malé jazierko, bazén, záhrada, terasa, trávnik, kyslík obehu.Prinesie viac radosti.

Špecifikácie(o):

Veľkosť: Priemer: 16 cm/6.30 v

Solárny panel napájanie: 5V 1.4 W

Materiál: Kryštálu kremíka rada

Kapacita batérie: 3,7 V 1500mAh

Maximálna výška vodnej hmle: 70 cm/27.56 v

Maximálny prietok: 200L/H

Životnosti čerpadla:> 20000 hodín

Čerpadlo hluku:

Pracovný prúd: 135MA

Pracovné napätie: DC 5v

Použitie prostredia: čistá voda

Delay: ≤3S (v prípade, že výrobok je vystavený na slnku).

Pracovný čas: slnečný, batériou až 3-4 hodiny.

Batéria funkcie: Keď slnko je slabý alebo je zlé počasie.Batéria bude pracovať v solárne fontány, solárny panel má prebytok energie

Ak nie je voda, to prestane fungovať.

Tryska: 4 rôzne trysky pre váš výber.

Balenie Zoznam:

1*Solárne Fontány

4*Tryska

1*Konektor

1*Inštrukcie

Poznámky:

1. Výrobok má anti-voľnobehu a anti-blokovanie funkcie.Keď čerpadlo je voľnobehu pre viac ako 15 sekúnd, alebo blokovaný cudzie predmety, čerpadlo sa automaticky prestať pracovať.Po odstránení poruchy (pridaním vody, odstraňovanie a čistenie čerpadla), opätovná aktivácia čerpadla (pokrytie solárny panel úplne na slnku, a potom odstráňte prekážky), čerpadlo sa opäť začať pracovať, prosím dajte čerpadla do vody, do 15 sekúnd.

2. Umiestnite solárny panel v mieste, kde je slnečné svetlo, aby zabezpečili, že to nie je blokovaný iných objektov.Keď je solárny panel dostáva dostatok svetla, vodné čerpadlo funguje normálne.

3. Keď vodné čerpadlo je len dať do vody, tam je vzduch v ňom, ktoré môžu ovplyvniť vodné sprej účinok.Odporúča sa počkať na čerpadlo na sprej, zvyčajne pred pripojením tryska.

4. Prosím, majte na kvalitu vody čisté a vyčistite čerpadlo pravidelne.


Maksim1 Jar
2021-05-28
5/5
Is working
Zhuravlev David
2021-05-23
1/5
Stay away and do not waste money on a facility that does not work and the lights do not turn on and the seller does not return the money

Napísať recenziu

Súvisiace produkty