Jóga Taška,Bports Cestovná Taška,Veľkú Kapacitu Yoga Mat Batohu,Tašky,Jóga Taška Telocvični Cvičenie Športové Vybavenie


Štítky: lululemon, pena mat šport, eva peny mat, fila yoga mat, yoga mat prepravný vak, yoga mat prenosné vykonávať, veľké yoga mat, crash mat, priemyselné zariadenia tašky, mat jogy.

€5.06 €8.15
  • Skladom
  • p1247  • Materiál: PVC
  • Číslo Modelu: jóga taška
  • podporujeme: Dropshipping
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Jóga Taška,Bports Cestovná Taška,Veľkú Kapacitu Yoga Mat Batohu,Tašky,Jóga Taška

Popis produktu

Veľkosť: veľkosť tejto jogy taška je o 48 * 24 * 24 cm, a ramenný popruh je možné upraviť v dĺžke.

Materiál: Prevažne vyrobené z Oxford látky, nepremokavá, ľahko udržiavať a čistiť, nosenie, odolný, odolný a praktický.

Výhody: S nastaviteľným ramenný popruh, to môže byť vykonané ručne alebo ramenný popruh.Tento vodotesný Oxford tkanina batoh môže zabrániť svoje veci z namočili a poskytujú dobrú ochranu pre vaše veci.

Dizajn: Jednoduchý a praktický dizajn, full úvahy rôzne potreby, vhodný pre všetky jóga, pilates, gymnastické alebo pláž rohože, interiér ponúka dostatok miesta na uloženie jogy oblečenie, jóga tehly, jóga opasky, prstene pre pilates a mnoho vysokej jogy príslušenstvo.

Použitie: Možno použiť ako plátno taška, plážovú tašku, batoh, alebo ako dvere alebo stene visí prípade Môže byť vykonané do posilňovne, pláž, piknik, atď.Veľmi pohodlné.

Popis výrobku:

Praktický ramenný popruh je nastaviteľný, veľkosť, tak to môže byť tiež umiestnený na ramene ako brašna cez rameno.Miesto yoga mat na vrchol vaku.Široký V elcro uzavretí zaisťuje dokonalú priľnavosť na mat.

Okrem pripojenie mat do vrecka, ponúka aj priestor na ukladanie jogy doplnky alebo oblečenie, dve ďalšie vrecká pre malé jogy príslušenstvo alebo fľaše s vodou, a zips priestoru pre ukladanie ďalších položiek.

Balík obsahuje:

1- (Joga taška)

在新标签打开所有链接 复制所有链接URL 复制所有链接URL(反向) 复制所有链接标题 + URL 复制所有链接标题 + URL (MD) 复制所有链接标题 + URL (BBS) 复制所有链接标题 + URL (筛选) 复制所有链接标题 + URL (设置复制格式) 在新标签页打开所有图片链接 在一个标签页显示所有图片链接 复选框 - 选中 复选框 - 取消 复选框 - 反选 单选框 - 选中 单选框 - 取消 特殊单选框 - 选中


Napísať recenziu

Súvisiace produkty