Amoung Bublina Nás Zmyslové Hračka Squeeze Zmyslové Hračky Stres Odľahčovacia Autizmus Potreby Rozmliaždeniu Fidget Hračky Dieťa Zábavy Stres Hračka


Štítky: proti stresu, medzi nami, anastasia cosplay, to pop, medzi nami mäkká hračka, plagát sniper, fidget hračky autizmus terapia, stres, fidget hračka, medzi nami plushi.

€2.66 €3.32
  • Skladom
  • p120  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Tipy:

Vitajte v našom obchode.Existujú rôzne fidget hračky v našom obchode.Na sklade!Kúpiť viac,viac Šetriť.

Dropshipping a veľkoobchod sú tiež vítaní.

Sme presvedčení, s naše kvality.Ak existuje akékoľvek problémy,prosím, kontaktujte nás.A my by sme ponúknuť spokojní pre vás riešenie.

Funkcie:

1.Kvalitné a trvanlivé:Tieto hračky majú román a roztomilý kreslený vzory, ktoré sú veľmi vhodné pre vašu rodinu a priateľov.

2. Vysokokvalitné materiály:Všetky zmyslové hračky sú vyrobené z ekologicky šetrných a nie toxických materiálov.Tieto hračky sú pre deti bezpečné.

3. Vhodné vykonávať:Malé hračky, môžu byť držané v rukách.Väčšina hračky sú vrecko veľkosti a vysoko prenosné, takže tieto hračky sú veľmi vhodné pre kancelárie, domy, kostoly, knižnice, stanice, špeciálnymi vzdelávacími, fyzioterapia a zmyslové izby, a cestovať.Sú tiež veľmi vhodné pre rodinu a priateľov.

4. Platné ľudí:Vhodné pre ľudí s ADHD, nepozornosť, a autizmus.Tento produkt môže pomôcť zmierniť stres a podráždenosť, a zlepšiť sústredenie a koncentráciu.

5. Ako hrať:Stačí stlačiť bublina, hračky bude mierne odprýskávání zvuk; potom otočiť a začať znova, a môžete nájsť šťastie v detstve.Balenie Zoznam:

1*Bublina Zmyslové Fidget Hračka


Wyvintli
2021-06-18
5/5
Very beautiful, bought for children, quite big, the price is very worthwhile.
Fsdfsdfcvb67
2021-06-18
5/5
the price is very worthwhile.
Juanpablo 16 14
2021-07-23
5/5
It's so fun to play with friends
Joubert Myriam
2021-07-23
5/5
nice

Napísať recenziu

Súvisiace produkty